Buradasınız :
 • Turnikeli Geçiş Sistemleri
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
      
  % 100 TÜRK MALI YÜKSEK KALİTELİ 3 KOLLU GEÇİŞ TURNİKESİ YURT GİRİŞ TURNİKESİ OKUL TURNİKESİ VE ŞİRKET GİRİŞLERİNDE KULLANILABİLİR.
   

  *GÜÇLÜ MEKANİZMA
  *YOĞUN GEÇİŞLERE UYGUN
  *UZUN ÖMÜRLÜ, DARBELERE DAYANIKLI
  *GÜVENİLİR, İÇ & DIŞ MEKAN UYGULAMALARI
  *YEDEK PARÇA DESTEĞİ

  T 250 , geçiş kontrol için dünya çapında kabul gören en temel turnike modelidir. Güçlü mekanizma sayesinde T 250 turnike, özellikle yoğun geçişlerin olduğu alanlarda güvenle ve uzun yıllar kullanılabilir.

  Uygulama: Toplu taşıma alanları, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, öğrenci yurtları, okullar, müzeler, spor salonları ve konser girişleri gibi kalabalık alanlarda dahi sorunsuz bir uygulama sağlanabilir.
  Materyal : T 250 üç kollu turnike standart olarak 304 paslanmaz çelikten üretilir. Tüm kollar ve gövde paslanmaz çelik, göbek kısmı paslanmaya karşı alüminyum malzemeden üretilmiştir. Turnike mekanizmasındaki bazı kritik parçalar , Makim’in üretim tesislerinde, özel hassas döküm teknolojisiyle üretilir. Bu sayede sistemin darbelere dayanıklılığı ve uzun yıllar problemsiz çalışması güvence altına alınır. Makim mühendisleri tarafından geliştirilen kontrol kartları sayesinde, T 250 turnike birçok farklı mod ve bağlantıda çalıştırılabilir.
  Genel Kullanım : T 250 turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmakizi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. T 250 turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir. Her türlü pdks personel devam kontrol sistemi ve geçiş kontrol üniteleriyle uyum sağlar.
  Güvenlik : Elektrik kesilmesi durumunda, T 250 turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Opsiyon olarak, düşen kol mekanizması sağlanabilir. Düşen kol mekanizmasında, acil durumlarda sistemden gelen sinyal ile turnikenin kolları düşürülerek geçiş yolu tamamen boş hale getirilir. Böylece, gerektiğinde mekanın hızlıca boşaltılması mümkün hale gelir.

   

  Kontrol / Çalışma Voltajı : 24VDC +-%20
  Güç Tüketimi : 30 W
  Tripod Kilitleme : 24 V DC
  Konumu Algılama : İki mikroswitch ile tripod pozisyonu algılama
  Hareket Kontrolü : Bir yöne dönüş başladığında ters yöne geçiş engellenir yarı dönüşü gerçekleştikten sonraki konuma varış yaylı ve hidrolik amortisörlü yapı sayesinde otomatik ve yumuşatılarak sağlanır.
  Yer Bağlantısı : Özel yer bağlantı kaidesi ile kolay ve basit montaj
  Çalışma Sıcaklığı : – 20° C – + 70° C
  Geçiş İkazı : Her iki yöne birer adet ışıklı gösterge
  Ölçüler : 200x850x950 mm
  Opsiyonel Aksesuarlar : Düşen kol,uzaktan kumanda ünitesi,buton ünitesi,kart okuyucu,biyometrik okuyucu

        
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri