Sipariş ve Teslimat

Kapı Uzmanı   “websitesi Kargo ve Sevkiyat”  Şartları Sözleşmesi.  
 

Bu sözleşme Kapı Uzmanı , Site Sahibi (işletmecisi) ve Site kullanıcısı (Müşteri) arasında olup Siteyi kullanan tüm sahış ve kurumları bağlayıcı niteliktedir. Siteyi işleten ve Kullanan aşağıdaki şartları kabul edilmiş sayılır.

Satın aldığınız / alınan / alınacak olan ürün, müşterinin sipariş sırasında belirttiği tercihler doğrultusunda müşteriye özel olarak site sahibi tarafından hazırlanır. Özel kutusunda, varsa ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte, müşteri tarafından belirtilen adrese ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilir ve kargo firmasınca güvenli olarak alıcıya teslim edilir.

Sipariş; kargo firması tarafından müşteriye teslim edilene kadar Bu sitenin ve sahibinin (işletmecisinin) sorumluluğu ve  güvencesi altındadır. Müşteri Dilerse teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanın kendisine, ürünün başka bir adrese ulaşmasını sağlayabilir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına  Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Müşteri Sipariş kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile yada aktifse kargo takip modülünden müşteri tarafından izlenerek bilgilendirilebilir bu site işletmecisinin insiyatifinde olup Kapı Uzmanı ’yi sorumlu tutmaz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi satıcıya geri getirir. Bu durumda doğabilecek nakliye vs masraflar alıcıya aittir. Teslimat süresi 3-7 iş günüdür. Aşan sürelerde müşteri bilgilendirilmesi Siteyi kullanan firmanın / Tedarikçinin / Satıcının sorumluluğundadır.

Sipariş verilen ürünlerin, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol edilmesi sorumluluğu müşteriye aittir.  Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. 

Akabinde Sitemiz yetkilisine iletişim formu / Telefon yada mail kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak site yöneticisi ile  iletişim kurabilirsiniz.

 


Tarih                                                                     :                

Site adresi                                                           :

Sözleşmeyi onaylayan Site Yetkilisi       

   
 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri