Hakkımızda

Firmamız konusunda uzman kişiler tarafından 2007 yılında Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri üzerine profesyonel çözümler sunmak üzere kurulmuştur, konusunda uzman dünya markalarını müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca Ar-Ge çalışmaları ile özel üretimler ve yazılımlarda üretmektedir.

MicroTec otomatik geçiş sistemleri, DAIHATSU MICOM fotoselli kapı, MicroTec Elektronik Kilitler, ComaDoor Fotoselli Kapı Sistemleri, Nice Otomatik Kapı Sistemleri  vb..markaları müşterilerine sunmaktadır, isteğe bağlı özel çözümler ve projeler üretmekte ayrıca danışmanlık hizmetleri vermektedir.
2008 Yılında Türkiyenin ilk otomatik kapı üzerine satış sitesi olan www.kapiuzmani.com faaliyete geçti ve halen Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük otomatik kapı ürünleri satış sitesidir.

2011 Yılında patentini aldığımız MicroTec markası ile Geçiş Kontrol Sistemleri ve Güvenlik Kamerası ürünleri üretmeye başladık.                                                       

2014 Yılında Denge Alarm İzleme Merkezini satın alarak AHM(Alarm Haber Alma Merkezi) işletmeciliğine başlanmıştır. www.haberalma.com                                                                                                                                                                                                                                               

2014 Yılında ComaDoor markamız ile Fotoselli kapılarımız üretilmeye başlanmıştır.                                                                                

 2015 Yılında İzmir Toptancılar Çarşısında toptan-perakende satış mağazamız ile hizmet verilmeye başlanmıştır.
Firmamız kurucuları Türkiye genelinde birçok projenin ilk uygulayıcıları ve danışmanları olarak çalışmıştır, her işin bir uzmanı var sloganı ile kurulmuştur ayrıca anladığı iş olan güvenlik ve otomasyon sistemleri üzerine çalışmaktadır.

2016 Yılında Şirketimiz Micro Elektronik Otomasyon Sistemleri San.ve Tic. A.Ş. ünvanını almış büyümesine devam etmektedir.

Micro Elektronik her işi değil sadece anladığı işi yapar.

 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri