Buradasnz :
Yana Kayar Kapı Motorları
Adet
Ürün Bilgileri
Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
    

Cardin 1200 kg Encoder li İtalyan  Üst segment Kapı motoru
Limit Sivici motor üzerinde elektronik olarak yapılmakta görünür bir sviç yoktu r böylece otomatik kapılarda en çok sorun çıkartan sistem elektronik olduğu için problem oranı çok düşüktür.
Benzer kapı motorlarında olmayan üstün özellikleri mevcuttur.
Entegre programcı  , kapının konumunu kendi kendine öğrenen programlamaya sahip bir enkoder ile kontrol etmeyi sağlar, bu da  montaj sürelerini  minimuma indirir  ve programlamayı optimize eder.  Kontrol ünitesi tarafından kontrol edilen kontrol, ezilme önleyici güvenlik cihazları ve   "yumuşak başlatma" ve "yumuşak durdurma" fonksiyonları ile tamamlanır. 
Güçlü ve sağlam,   ileri elektronik  motor kontrol kartı tarafından kontrol edilir.  Seri, kapıların hareketinin   motor ve yapı üzerinde neden olabileceği  gerilmelerin etkilerini en aza indirmek için optimal olarak kalibre edilmiş kinematik sistem tarafından desteklenen güçlü motordur.  
Alüminyum kalıp-döküm   .  İçinde yağ soğutmalı bir redüksiyon sistemi çalışır.
    Sağlam  korozyona karşı işlem görmüş bir   çelik tabana sahiptir.


Genel özellikler:  
Güç kaynağı 230 vac 
Frekans 50hz 
Çalışma  aralığı  60%

Seyir  hızı 10m / dak 
Maks.  45 N / m 
Çalışma sıcaklığı -20 ° ... + 70 

Redüktörlü 
Motor Motor beslemesi 230Vac 
Maksimum emilen güç 1100W Kit İçeriği
Cardin 120000 Kg Motor ve Kontrol kartı : 1 Adet
Emniyet Fotoselİ                                       : 1 Takım
Flaşör Lamba                                            : 1 Adet
2 Butonlu Uzaktan Kumanda                    : 2 Adet
Kramiyer Dişli 1 Metrelik                           : 4 Adet

  
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri