Buradasınız :
Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri
Adet
Ürün Bilgileri
Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
    

MicroTec MCR 140 Kartlı Şifreli Geçiş Sistemi

 

Güvenlik söz konusu olduğunda, klasik yöntemlerin yanı sıra alternatif birçok seçenek yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu seçenekler içinde kartlı ve şifreli geçiş sistemleri önemli bir rol oynuyor. Çeşitli model ve kullanım şekilleriyle bu cihazlar artık birçok ofis ve apartmanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 

 

 

MicroTec MCR 140 modeli kullanıcılara şifreli ve kartlı olmak üzere iki farklı kapı açma yöntemi sunuyor.  MicroTec MCR 140 her kapıya ve her geçiş sistemine uyumlu kartlı ve şifreli kullanabilen iç ortam ekonomik ve kaliteli bir cihazdır.

 

MicroTec MCR 140 Teknik Özellikler:

 

- Kart Kapasitesi : 1.000

- Kart : Proximity

- İletişim Portalı : Standalone

- Röle : Var

- Zil : Var

- Şifre : Var

- Çalışma Voltajı : 12 V DC

 

MicroTec MCR 140 Kullanım Alanları:

 

- Apartman/Bina Girişlerinde ki otomatlı ve manyetik kullanıma uygun kilitlerde

- İç ve Dış Mekanlar , kısacası istediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

                

MicroTec MCR 140 Kartlı Şifreli Geçiş Sistemi Kullanım 
                                Kılavuzu İNDİR
  
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri