Buradasnz :
Otomatik Kapı Aksesuarları
Adet
Ürün Bilgileri
Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
    
Microtech NO-TOUCH (Temassız) Çıkış Butonu
 
MicroTec Yaklaşım Sensörü, NO-TOUCH (TEMASSIZ) özelliği ile gıda üretimi yapılan yerler, yemekhaneler, hastaneler gibi hijyen unsurun önemli olduğu yerlerde kullanılmaktadır.
 
MicroTec Yaklaşım Sensörü, elinizi yaklaştırdığınızda dokunmaya gerek kalmadan sensörler elinizi algılayarak aç komutu verir. 
 
Paslanmaz çelik kasası ile fotoselli kapılarda, kapı kilitlerinde, hermetik kapılarda ve anahtarlama mantığı gereken bütün sistemlerde kullanılabilir.
 
MicroTec Yaklaşım Sensörü oldukça dayanıklı ve şık tasarıma sahiptir.
 
 
 
MicroTec Yaklaşım Sensörü Teknik Özellikler:
 
- 12V Besleme
- NO/NC Röle Çıkışları
- 10cm Algılama Mesafesi
- 2 Renk LED'li Uyarı
- Şık Tasarım
- Sıva Altı Montaj


 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri