Buradasınız :
 • Dairesel Kapı Motorları
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
      

  Nice İtalya markası olup  Nice Türkiye’de 2006 yılından bugüne Türkiye önemli faliyetlere imzasını atmış olup bunlardan son olarakta Nice Türkiye ağına Nice Too 3000 kanatlı dairesel garaj ve otopark motorunu satışa sunmuştur.

  Nice Too 300 Dairesel kapı motoru 3 metre katta 300 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Açıldığı ve kapandığı noktalara stop yapılarak sıkışma sistemi ile açılma ve kapanışını gerçekleştirmektedir. Nice Too 3000 motorlarının kendine ait Nice A60 kontrol ünitesi, Nice oxi alıcı kartı, Nice Smilo kumandaları, Nice Bf emniyet fotoseli,Nice  flaşörüyle geçişlerinizi tam anlamıyla güvenilir hale getirir ayrıca Nice Too 3000 dairesel kapı motorlarının şık tasarımıyla mevcut dairesel kapılarınızın üzerinde olağan üstü görsel sağlamaktadır.

  Nice Too 3000 HS Dairesel Kapı Motor Kit İçeriği:

  2 Adet TOO3000 Motor 
  1 Adet A60/A Kontrol Ünitesi
  2 Adet FLO2RE Kumanda 
  1 Adet EPM Fotosel
  1 Adet SMXI Kumanda Alıcısı
  1 Adet LL Flaşör

   

  Nice Too 3000 HS Dairesel Kapı Motor Teknik Özellikler:

  – Maksimum Kapı Uzunluğu: 3m

  – Maksimum Kapı Ağırlığı: 300kg

  – Çalışma Voltajı: 230 Vdc

  – Motor Voltajı: 24V

  – Çekiş Gücü: 2000N

  – Maksimum Güç Tüketimi: W340

  – Çalışma Sıklığı (cycle/saat): 24

  – Lineer Hız: 0,016m/s

  – Koruma Sınıfı: IP 44

  – Çalışma Sıcaklığı: -20°C…50°C

  – Ağırlık: 7,5kg

  – Boyutlar: 965x115x105mm     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri