Buradasınız :
 • Panjur & Kepenk Aksesuarları
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
  Mosel Power DC-257 Uzaktan Kumanda Alıcı + 2 Adet Verici Seti
   
  Mosel Kumanda DC-257 Uzaktan Kumanda Alıcı + 2 Adet Verici Seti; Mosel Otomatik panjur sistemlerinde, Mosel Otomatik Perde Sistemlerinde ve Ev Otomasyon sistemlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır.
   
  Teknik Özellikler:
   
  • Özel metal tasarım sürgü kapaklı RF Verici Kumanda.
  • 1 adet motor kontrol edilebilir.
  • Alıcı üzerindeki yukarı-stop-aşağı tuşlarıyla komut verilebilir.
  • Verici Kumanda üzerinde 4 tuş bulunmaktadır. Her bir tuşu 4 farklı alıcıya şifrelenen 1 verici kumandanın; 4 adet uzaktan kumanda alıcısını tek kumanda üzerinden ayrı ayrı kontrol  etmesi sağlanır.
   
  Paket içeriği: 
  1 adet RF Alıcı, 2 adet RF Verici Kumanda, 1 adet RF Alıcı Bağlantı Kablosu


     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri