Buradasınız :
 • Otomatik Kapı Aksesuarları
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
      
  MicroTec MCR Sels 120 Sıva Üstü Krom Kasalı El Sensörü
   
  MicroTec MCR Sels 120, Özel Krom alt tabanı ile sıva üstü uygulamalarda kullanılabilir. No-touch (temassız) buton özelliği sayesinde gıda üretimi yapılan yerler, yemekhaneler, hastaneler gibi hijyen unsurun önemli olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir.
   
   
   
  Paslanmaz çelik kasası ile oldukça dayanıklı olan MicroTec Sels 120 Temassız Çıkış Butonu, led aydınlatmalı şık tasarımıyla zarif, rahat kullanım sunmaktadır.
   
  Her tip turnike, bariyer, kapı, otomasyon sistemi ile rahatlıkla kullanılabilmektedir.
   
  MicroTec MCR Sels 120 - Teknik Özellikler:
   
  - No-Touch Buton
  - Paslanmaz Çelik
  - Led Aydınlatmalı
  - 2-10 cm arası algılama mesafesi
  - 12 V DC Güç Kaynağı ile çalışır
   


     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri