Buradasınız :
 • Özel Kilit Sistemleri
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
  MicroTec Premium Mandal Ayarlı Elektrikli Bas-Aç Kapı Karşılığı
   
  MicroTec Premium Elektrikli Kapı Karşılığı mandal ayarlı olma özelliğiyle, kapınızdaki boşluğa göre kolaylıkla mandalını ayarlayabilirsiniz. Prinç mandalıyla yıllarca kullanılmak üzere üretilmiştir. 
   
  Fail secure özelliğine sayesinde elektrik kesilse bile kapı kapalı kalır. MicroTec Premium Elektrikli Kapı Karşılığı'nın time delay fonksiyonu sayesinde kapıyı açma butonuna basarken ittirmeniz gerekmez, kapıyı yukarıdan açtıktan sonra gelen kişi kapıdan içeri gelebilir.
   
  MicroTec Premium Elektrikli Kapı Karşılığı, kilit karşılıklarının yerine konulduktan sonra elektriğe bağlanır. Uzaktan kumanda, kart okuyucu, şifreli kapı otomatı, otomat düğmesi gibi herhangi bir ürüne basıldığı takdirde kapının açılmasını sağlar.
   
  Kapı kilitli olduğu takdirde kullanılmaz, sadece kapının dilini bırakma vazifesini görür. Sağı ve solu yoktur, iki tarafa göre de ayarlanabilir.
   
  Kale 152/R silindirli kilit, 153/20U dar dilli silindirli kilit vb. tüm kilitlerle beraber sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. MicroTec PremiumElektrikli Kapı Karşılığı, Çelik kapı monoblok kilidiyle uyumlu değildir.
   
  MicroTec Premium Elektrikli Kapı Karşılığı 12V DC trafoyla birlikte kullanılmalıdır. Ürünü sorunsuz şekilde çalışması için bu konu çok önemlidir. İyi kaliteli bir trafoyla kullanmanız uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır.


     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri