Buradasınız :
 • Parmak İzli ve Biometric Geçiş Sistemleri
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
  MicroTec MCR Finger 209 Parmak İzli Kilit
   
  Artık anahtar taşıma derdine son veren bu ürün ile kapılarınızda anahtar arama, içeride anahtarı unutma gibi tüm sorunlarınız sona erecek ve gerçek konforu yaşayacaksınız. 
   
  Eski kapınızda normal 68 mm uzunluğundaki kapı göbeğinizi çıkarıp bu ürünü takarak anında parmak izli sisteme geçmiş olursunuz. Montajı 10 dakikada kendi başınızayapabileceğiniz bu ürünle diğer ürünler gibi kapıda bir tadilat yapmanıza gerek kalmayacak, hiçbir şekilde servis ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. 
   
  Benzeri ürünleri 1.200 tl den aşağı satılmazken bu ürün çok önemli bir maliyet avantajı sağlamaktadır. 
   
  Hiçbir elektrik tertibatı gerektirmez, pille çalışır. Ayrıca motorlu bir ürün olmadığı için pil sarfiyatı çok azdır. Şarj ettikten sonra kullanıma bağlı olmakla birlikte aylarca kullanabilirsiniz. Bu üründe ayrıca tüm kullanım kolaylığı düşünüldüğü için bareli çıkarmadan herhangi bir harici taşınabilir batarya ile ürünü şarj edebilirsiniz. (şarj bataryası ürünün içinden çıkmamaktadır, samsung ve diğer cep telefonlarının küçük ağızlı kablosu ile ürün şarj edilebilmektedir.) Pil bitmeden önce sinyal verdiği için önceden haberiniz olur, yani pili bittiği için kapıda kalma şansınız olmaz. Ayrıca içinden çıkan mekanik anahtarı sayesinde pil bitse de ürünü kullanabilirsiniz. 
   
  MicroTec MCR Finger 209 parmak izli barelin en önemli özelliği diğer ürünlerin aksine DÜNYANIN EN ÜNLÜ VE İYİ PARMAK İZİ ÜNİTESİNİ kullanmasıdır. İsviçre'den ithal gelen bu parmak izi ünitesi 10.000.000 kez kullanım testinden geçmiştir. Diğer ürünlerin parmak izi ünitelerinde parmağı okumama, başka parmakları okuma vb bir çok sıkıntı olurken, MicroTec parmak izli barelin ünitesi çok hassas ve uzun ömürlüdür.
   
  999 kişiye kadar parmak izi tanıtma özelliği sayesinde ofislerde ve fabrikalarda dahi elektronik girişe çok kolay geçebilirsiniz. 
   
  Kapınızda tadilat yaptırmadan parmak izli sisteme geçmenin en kolay yolu olan MicroTec parmak izli barel tüm herkesin yeni tercihi olmuştur.
   
  304 kalite paslanmaz çelik mandalı ile yıllarca paslanma ve bozulma sorunu olmadan kullanırsınız. 
   
  Güvenlik açısından da çok iyi olan bu bareli yabancı bir parmak iziyle açmak mümkün değildir, yani normal barellerde yaşanan anahtar uyma vs gibi sorunların olmasın mümkün değildir. 
   
  Silindiri prinç malzemedendir ve çok kuvvetlidir.


     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri