Buradasınız :
 • Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
  MicroTec MCR 221 Dış Ortam Kartlı Şifreli Geçiş Sistemi (Krom paslanmaz kaplama)
   
  Güvenlik söz konusu olduğunda, klasik yöntemlerin yanı sıra alternatif birçok seçenek yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu seçenekler içinde kartlı ve şifreli geçiş sistemleri önemli bir rol oynuyor. Çeşitli model ve kullanım şekilleriyle bu cihazlar artık birçok ofis ve apartmanın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
   
  MicroTec MCR 221 paslanmaz krom kaplama yapısıyla her kapıya ve her geçiş sistemine uyumlu kartlı ve şifreli kullanabilen dış ortam kaliteli bir cihazdır.
   
  MicroTec MCR 221 hem iç mekanlarda, hem de dış mekanlarda tüm kapılarınızı şifre veya kartla açmanıza olanak tanır. MicroTec MCR 221 Dış Ortam Kartlı Şifreli Geçiş Sistemini apartmanlar, ofisler, fabrikalar, bahçe kapıları ve her yerde kullanabilirsiniz.
   
  MicroTec MCR 221 Genel Özellikler:
   
  - MicroTec MCR 221 Kartlı Şifreli Geçiş Sistemini sadece şifreyle kullanabileceğiniz gibi, hem kartlı hem şifreli olarak ya da sadece kartlı olarak da kullanabilirsiniz.
  - MicroTec MCR 221 Kartlı Şifreli Geçiş Sisteminin üzerindeki şifre paneli sayesinde kart eklemek, çıkarmak ve programlamak çok kolaydır. 
  - Dış mekanlar için kullanımı uygundur, ürünün su geçirmezlik özelliği vardır. Bu sayede yağmur gören bölümlerde dahi rahatça kullanabilirsiniz. 
   
  MicroTec MCR 221 Teknik Özellikler:
   
  - Ölçüleri : 135 mm yükseklik * 78 mm genişlik *24 mm kalınlık
  - Kart okuyucu: ID card 125Khz
  - Voltaj : DC12V
  - Akım : 70mA
  - Kullanıcı kapasitesi : 2000 kullanıcı
  - 20000 kullanıcıya kadar arttırılabilir (opsiyonel)
  - Kart okuma mesafesi : 14cm
  - Hammadde : #304 kalite paslanmaz çelik
  - Yüzeyi : paslanmaz çelik/parlak yüzey
  - Weigan 26 interface


     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri