Buradasınız :
 • Kart ve Baskı Sistemleri
 • Kartlı Şifreli Geçiş Sistemleri
 • Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
  MicroTec Silikon Rfid Bileklik
   
  Silikon Rfid Bileklik Kol Bandı; günümüz teknolojileri sürekli değişim göstermektedir. Piyasaya yeni çıkan Çipli bileklikler sayesinde birçok alandan rahatlık sağlıyor. Çipli bileklikler; alışverişlerde, otoparklarda, giriş-çıkışlarda vb. alanlarda kullanımı yaygınlaşıyor. Avantajları ise hızlı ve pratik olması, isteklere anında cevap vermesidir.
   
  Festival, Açık Hava Organizasyonları, Spor Salonları,Yüzme Havuzları, Aquapark ve  Oteller için ideal çözüm...
   
  RFID Silikon Bileklik, saat benzeri yapısı ile yuvarlak kısmı içine gömülü standart EM4100 RFID çip ile tamamen su geçirmez yapıdadır. Silikon RFID bileklik fuarlar, festivaller, spor merkezleri, yüzme havuzları,SP,Otel ve tatil köyleri içinde güvenlik / erişim kontrolü,ön ödemeli uygulamalar için harika bir seçimdir.
   
  MicroTec Silikon Bileklik - Teknik Özellikler:
   
  - 125khz okuma frekansı
  - Silikon yapışmaz malzeme
  - Esnek malzeme
  - Su geçirmez
  - Hava şartlarından etkilenmez


     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri