Buradasınız :
 • Özel Kilit Sistemleri
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
      

  MicroTec akıllı kilit motorlu kapama özelliği ve alarm özelliği ile kapıdan başlayan yüksek güvenlik sağlar.

  SAĞLAM
  *DARBELERE DAYANIKLI
  *İÇ VE DIŞ KULLANIM
  *KULLANICI DOSTU
  *AKÜLÜ TRAFO İLE KULLANIM
  *HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
  *YÜKSEK GÜVENLİK
  *KAPI AÇMA

  Akıllı kilit, yaşlılara, çocuklara, engellilere apartman kapısını açmak için kolaylık sağlayan, ellerinde malzemelerle gelen apartman sakinlerinin anahtar arama derdine son vererek, kart ya da çipli anahtar kullanarak kapılarının açılmasını sağlayan son teknolojik kilitlerdir.

  MicroTec akıllı kilit, her türlü görüntülü ve diyafon sistemi ile uyumlu çalışarak, apartman kapılarınıza, işyeri kapılarına montajlı kullanılabilir. MicroTec akıllı kilit motorlu yapısı, ön ve arka okuyucu ile sizlere, hem apartman içinden , hem kapının dışından kilidin açılmasını kolaylaştırarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üzerindeki buton ile alternatif açılma sağlar. Okuyucu üzerinde sistemin sürekli çalıştığını belirten led bulunmaktadır.

  Bina iç ve dış kullanımına uygun olarak tasarlanan MicroTec akıllı kilit çelik kaplıdır. Ön ve arka okuyucusu, buton ve topuz sistemi ile çift yönlü geçişlerde rahatlıkla kullanılabilen kullanıcı dostu bir üründür. Dairelerden otomata basıldığında, bir sürü sonra otomatik olarak kapıyı kilitleyecektir. Bu süre ayarlanabilmektedir.

  Elektrik kesintilerine karşı akülü trafosu ile kullanımına devam edilmektedir. MicroTec akıllı kilit, 1000 kullanıcıyı desteklemektedir. 12 VDC ile çalışan akıllı kilit, sağlam yapısı ve ile ekstra hiçbir bakım gerektirmemektedir.

  Kullanıcı Kapasitesi : 1000 Kullanıcı
  Çalışma Voltajı : 12 V DC
  Okuma Mesafesi : 0-6 CM
  Çalışma sıcaklığı : -25 C – 55 C
  Ölçüler : 170x100x65mm
  Set İçeriği : Akıllı Kilit, akülü trafo, ön ve arka okuyucu, kumanda, 1 adet çipli anahtarlık
   

   

   

   

                  

              MicroTec MCR 1000 Akıllı Kilit Kullanım 
                                  Kılavuzu İNDİR
   

        
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri