İptal ve İade Koşulları
Almış olduğunuz ürünü anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firmasına, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, faturası ve iade formu ile iade ediniz. Kişiselleştirilmiş ürünler özel kodlu kumanda istenilen metreden kesilmiş kablo vb.. ve üzerine alıcı talebi ile yazı yazdırılmış diğer ürünlerin iadesi alınamaz.
İade Adresi Bilgileri :
Micro Elektronik Otom. Sist. San. ve Tic. AŞ.
1203 sk no:7/A Halkapınar Mahallesi Konak İZMİR
Tel : 0232 446 42 76 - 0232 440 22 46
Tel : 0850 500 1 888
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız Aras Kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzeri şekildeki ürünlerin ayrıca sitemizde Kişiselleştirilmiş ürünler özel kodlu kumanda istenilen metreden kesilmiş kablo vb.. ve üzerine alıcı talebi ile yazı yazdırılmış diğer ürünlerin iadesi de kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade edilmeyecektir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için lütfen müşteri hizmetlerini arayınız. 
Nakit (EFT / Havale) ve Kredi Kartı iadeleri 10 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini payu ödeme kuruluşu tarafından yapılacaktır. Para iadesinin kredi kartınıza geri gelmemesi  durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 
   
 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri