Gizlilik & Güvenlik

Sitemizden yaptığınız alış verişlerde sitemiz güvenli tahsilat sistemi Payu.com.tr üzerinden tahsilat yapılacaktır. Payu.com.tr da Kredi Kartı bilgileriniz yüksek güvenlikle şifrelendiği için çalınma kopyalanma riski yoktur.


Kapı Uzmanı “websitesi  Gizlilik Şartları”  Sözleşmesi.   


Siteye üye olurken Müşterinin vermiş olduğu kişisel bilgilerin gizliliği Site için çok önemlidir. 

Bu  Gizlilik Sözleşmesi , Site sahibinin, kullanıcıların ve üyelerin vermiş olduğu bilgilerin kullanılma amacını ve sitenin kullanılma şeklini içermektedir.  Kullanıcıların ve üyelerin kimliği, adresi, e- posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Bu sitenin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgiler kişisel bilgi olarak tanımlanmaktadır. Bu site ve Kapı Uzmanı  , Hem yasal ve idari makamlar adına hemde müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmekte ve toplamaktadır.

Bu site ve Kapı Uzmanı    Server ve bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, yeniden pazarlama faaliyetleri ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Bu site ve Kapı Uzmanı  kişi ve bağlı şirketleri  bünyesinde kullanılmaktadır.

Bu site ve Kapı Uzmanı   , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve de satmamaktadır. Bu site ve Kapı Uzmanı , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Bu site ve Kapı Uzmanı    müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kapı Uzmanı   iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Hızlı ve kolay erişim sağlamanız, ücretli hizmetlerden yararlanabilmeniz için,  bir takım bilgiler müşterinin onayı doğrultusunda, müşteriye ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece müşterinin vermiş olduğu erişim izini ve alacağınız hizmetlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. 

Bu site ve Kapı Uzmanı    ; kullanıcılar ve üyeler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Web Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Bu site ve Kapı Uzmanı     aynı zamanda; kullanıcı ve üyelerin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, Site’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma, reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanma, yeniden  pazarlama ve kişiye yönelik hizmetler sunma ve benzeri  amaçlarla kullanabilir.

 

Ücretli hizmetlerden yararlanırken, ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan finansal bilgiler ( Kredi Kart Numarası ) Bu site ve Kapı Uzmanı    tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olunan bankalar tarafından kullanılmakta ve bu kurumlara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı ilgili kurumlarca SSL-Tabanlı 128/256 Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Bu site ve Kapı Uzmanı   , üyelerinin vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun önlemlerle desteklenmektedir. Üyelerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyeler ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyeler değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bu site ve Kapı Uzmanı   , kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, kişisel bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.  Site kullanıcısının/Sahibinin  bu konudaki sorumluluğu; Kapı Uzmanı  ile bağlı olmayıp birbirinden bağımsızdır. İlişkilendirilemez. Kendi Sorumluluğundadır.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Hosting hizmetine Bu site ve Kapı Uzmanı    ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bu site ve Kapı Uzmanı   ’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


 

Tarih                                                                     :                

Site adresi                                                           :

Sözleşmeyi onaylayan Site Yetkilisi   

   
 
 
 
TAKİP EDİN

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


Eticaret Paketleri