Buradasınız :
 • Fotoselli Kapılar
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
  Standart genişlik  80 - 100 cm arası  yükseklik  210 - 230 cm düşünülerek fiyatlandırılmıştır. Farklı ölçüler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
   
  Cam Hariç Kanat Dahil fiyatımızdır.
   
  Esnek, sade ve modüler
   
  Bugüne kadar insanların ekonomik nedenlerden ötürü otomatik kayar kapılara ilişkin kullanımı söz konusu değildi. Artık DORMA’nın ES 75 modeliyle bu durum söz konusu bile değil – zira bu model neredeyse bütün basit uygulamalar için kusursuz seviyede uygunluk gösterirken aynı zamanda çok ekonomik. 
   
  ES 75 modeli en fazla 2 x 75 kg ya da 1 x 85 kg ağırlığındaki kapı panelleri için yenilikçi ve düşük fiyatlı otomatik kayar kapısistemidir. 
   
  Yenilikçi ve test edilmiş
   
  Bu operatör, modüler ES 200 sisteminin denenmiş ve güvenilir mekanik bileşenleri ile oluşmaktadır. 100 mm’lik mekanizma yüksekliğine sahip olan bu sistem yalnızca birkaç mekanik ve elektronik bileşenlerden oluştuğu için montajı kolaydır ve çeşitli yapısal koşullara uygunluk gösterebilir.
   
  ES 75 elektronik sistemi , elektrik ve elektronik açıdan bütün yönleriyle olmak üzere test edilmiştir. 
   
  Kolay montaj ve bakımı kolay
   
  Tüm bu özellikler ES 75’i kolay montajı ve bakım kolaylığını tercih eden bütün müşteriler için kusursuz bir şekilde uygunluk göstermektedir. Yüksek kalitesi, kusursuz maliyet verimliliği sayesinde DORMA, ES 75 ile birlikte denenmiş ve güvenilir DORMA kalitesinde olmak üzere özellikle uygun maliyetli sürgülü kapı açıcısı sunar. ES 75 sürgülü kapı açıcısı fazlasıyla farklılık gösteren uygulamalar için uygundur ve bütün alışılagelmiş kapı profilleriyle kombin edilebilir. Bu model birçok sayıda ayarlama olanağı sunar, kusursuz çalışma özelliklerine sahiptir ve bakımı kolaydır. 
   
  Neredeyse en iyi çözüm
   
  Kolay montaja, az depolama maliyetine ve bakım kolaylığına önem veren bütün müşteriler için en iyi çözüm.
   
  Kalite ve maliyet kusursuzluğu
   
  Yüksek kalite, mükemmel maliyet verimliliği. DORMA yeni ES 75 ile birlikte denenmiş ve güvenilir DORMA kalitesinde olmak üzere özellikle uygun maliyetli sürgülü kapı açıcısı sunar. ES 75 sürgülü kapı açıcısı fazlasıyla farklılık gösteren uygulamalar için uygundur ve bütün alışılagelmiş kapı profilleriyle kombin edilebilir. Bu model birçok sayıda ayarlama olanağı sunar, kusursuz çalışma özelliklerine sahiptir ve bakımı kolaydır. Öz öğrenimli mikro işlemci kontrolörü güvenilir çalışma sistemini garanti eder, dinamik ve sorunsuz hareket sağlar ve bütün Avrupa ve Alman standartları uyarınca en yüksek güvenlik koşullarını sağlar.  
   
  Kolay çalışma
   
  Bütün parametrelere ait ayarlar basma düğmeli entegre ekran aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Çalıştırma işlemi son derece kolay ve menü desteklidir. DORMA özellikle sürüme uygun olan profillerin yanı sıra program anahtarlarını ve titreşim göndericilerini en uygun ek parça olarak ikmal eder.

  Dorma ES 75 Ürün özellikleri

  - Modüler, esnek sistem
  - Bireysel gereksinimlere yönelik sorunsuz adaptasyon
  - Neredeyse bütün alışılagelmiş kapı profilleriyle kombin edilebilir
  - Güvenilir fonksiyon ve yüksek güvenlik standartları
  - İlgili bütün Avrupa standartlarına uygunluk göstermesi nedeniyle güvenilir bir yatırım niteliğinde.

        
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri