Buradasınız :
 • Otomatik Kapı Aksesuarları
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar

  Radarlı kapı otomasyonları için tüm motor modellerine uyumlu ve kontrol ünitesine kablosuz entegre edilerek çalışması özelliğiyle kullanımda konfor sağlayacak Bft Q.Bo touch şifreleme paneli özellikle geçişi kontrol etmek istediğiniz alanlar için en doğru seçim olacaktır. Hastanelerde ameliyat hane ve yoğun bakım ünitelerine giriş için radarlı kapı otomasyonlarından geçerek belirlenen şifreyi girerek yalnızca yetkili kişilerin kapıdan geçişini sağlayan sistemde güvenlik için de tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek.

  Farklı alanlarda çeşitli ihtiyaçlarınız için güvenli ve kontrollü geçiş sağlayan sistemi radarlı kapı otomasyonlarında Bft garantisindeki tüm ürünler için güvenle kullanabilirsiniz. Radarlı kapı mekanizması serisindeki tüm motor modellerinin aksesuar seçenekleri arasında bulunan Bft Q.Bo touch şifreleme paneli kablosuz olarak kontrol ünitesine entegre edilebilmektedir. İster içeriden ister dışarından geçiş için tercih edeceğiniz kablosuz şifreleme cihazı tercihiniz halinde kontrol ünitesi üzerinden şifrenin değişmesini mümkün kılabilmektedir. Yalnızca belirli ve yetkili kişilere şifrenin verilerek şifrenin cihaza girilmesiyle açılmasını sağlayan mekanizma güvenli ve konforlu kullanımlar için tercihleriniz arasında yerini alacak. Kontrol ünitesine basit montaj imkanında entegrasyonu ile acil durum sensörleriyle de uyumlu olarak çalışabilen sistem radarlı kapı otomasyonlarında aradığınız kalitenin çok daha üstünde detayları kullanım konforuyla bir arada ihtiyaçlarınıza sunuyor. Bft garantisinde radarlı kapılarınız için siparişlerinizi verebilirsiniz.     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri