Buradasınız :
 • Bariyer Sistemleri
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
      

  BFT MOOVI 50 - Kollu Bariyer Arfi Kiti

  Bariyer sistemleri, kontrollü geçiş sağlanan alanların kurtarıcısıdır. Bu bir konut girişinden site girişine, iş yeri girişine, ticaret girişine, endüstriyel alanların girişine, garaj girişine, otopark girişine ve trafik alanlarına kadar pek çok yer olabilir.

  Yaya geçiş alanları da bariyerlerin tercih edildiği alanlardandır. Kollu bariyerler, mantar bariyerler, anti terör bariyerleri farklı ihtiyaçlar için farklı kullanım alanlarında işlev görür.

  Ürünler kullanıcılarının tarzını yansıtır. Giriş çıkış alanlarınızda yer alan bariyer sistemleri de çevrenizdekilere sizin stilinizi sunacaktır. Marka otomatik kapı motorlarından, kepenk ve bariyer sistemlerine kadar tüm ürünlerinde yeni nesil teknolojilerden yararlanarak ürettiği modern çizgilerle hizmet verir. Dayanıklılık, pratiklik, güvenlik nitelikleri zaten bir numara olan sistemlerin görsellikleri de gerçekten çekicidir.

  Teknik Özellikler:

  KONTROL ÜNİTESİ:  ALPHA BOM

  MAX. KOL UZUNLUĞU: 5 M

  BESLEME: 230V

  KULLANILAN ELEKTRİK GÜCÜ: 300W

  LİMİT SWITCH TİPİ: ELEKTRİKLİ AYARLANABİLİR

  GEÇİŞ MESAFESİ: 5 M

  AÇILMA - KAPANMA SÜRESİ: 4s

  DARBEYE KARŞI TEPKİ: HASSAS KENAR

  KİLİTLEME: MEKANİK

  KİLİT AÇMA: KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ANAHTAR

  KULLANIM SIKLIĞI: YARI YOĞUN KULLANIMA UYGUN

  ÇALIŞMA SICAKLIĞI: -20°C +50°C

  KORUMA DERECESİ: IP24

  BFT MOOVI 50 - Kollu Bariyer Arfi Kit İçeriği:

  1 Adet MOOVI BARİYER GÖVDE
   
  1 Adet KOL BAĞLANTI APARATI
   
  1 Adet ELL 5 M KOL
   
  1 Adet FAF - OTURMA ÇATALI


     
   
   
   
  TAKİP EDİN

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kapiuzmani.com otomatik kapılar ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş alanındaki en kapsamlı satış sitesidir. Bahçe kapısı motorları ve fotoselli kapılar başta olmak üzere kapı kumandasından panjur motoruna kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markalarımız olan MicroTec ve ComaDoor marka ürünlerin yanında Otomatik kapı sektörünün öncü markaları Micom Daihatsu, Nice, Bft, Daspi, Faac, Cuppon, Sesamo, Dorma, Tansa Turnike, Moonwell, Motso, Becker ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Elektronik Şirketlerindendir.


  Eticaret Paketleri